Ať žádný den není všední!

Horor - Pach krve

25. listopadu 2006 v 15:12 | Ahojky všecí správní lidi!
Pach krvePět teenagerů a jeden další člověk, které spojí dopravní nehoda, zabloudí v leseGreenbrierské divočiny:Západní Virginie. Mimo civilizaci. Tuto oblast však obývají lesní lidé, ne zcela přesně určené zmutované bytosti. Hned během úvodních titulků divák dostane informace podané formou výstřižků z novin, o pověstechm že hluboko v horách žije skupina degenerovaných lidí, u nichž genetická mutace proběhla jako následek incestu. V důsledku toho tyto lidské zrůdy mají velkou odolnost vůči bolesti.
Pach krveChris Finn spěchá na pracovní pohovor. Při jízdě poslouchá rádio a dozvídá se, že v těchto místech se nápadně často ztrácejí beze stopy lidé. Chris tomu ale nevěnuje pozornost a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Jak tak hledají cestu zpět do civilizace, zjistí, že jsou někým sledováni. Následně je lesní lidé jednoho po druhém zabíjejí a odtahují do svého nechutného příbytku za účelem přípravy pokrmu. Tak to jde asi do půlky filmu, kdy zbydou jen dva, kteří se rozhodnou přežít.
Pach krve je docela obyčejný průměrný teenagerský horor, jakých se v poslední době vyrojilo až příliš. Bohužel oproti svým předchůdcům nepřináší žádné nové nápady. Spíše naopak. Chybí mi tu jakýkoliv originální nápad. Děj je primitivní, dialogy skoro trapné, jedině se povedly některé filmové efekty.
Pach krveLesní lidé jsou velmi podobní zabijákovi z Texaský masakr motorovou pilou. Ostatně tomuto filmu je Pach krve podobný i ve více ohledech. Ani na začátku, ani na konci filmu není nijak vysvětleno co jsou lesní lidé přesně zač - jen malý náznak v jednom novinovém článku, který diváci mohou snadno přehlédnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenninka Jenninka | Web | 25. listopadu 2006 v 15:19 | Reagovat

Tak tenhle horor mě moc nebavil......prostě nic moc.......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama